Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod SABAI na http://eshop.sabai.cz/ provozovaný firmou sabai s.r.o. a objednavatele (kupujícího) zboží. Řídí se platnými zákony ČR a zákony platnými v EU.

1. Objednání zboží:

Objednávka je možná pouze formou vyplnění a odeslání objednávky na stránkách http://eshop.sabai.cz/. Prodejce si může vyžádat potvrzení objednávky (autorizaci). Objednávka zboží je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká a stává se pro obě strany závaznou zaplacením zboží prodejci. Potvrzení o přijetí objednávky, včetně její rekapitulace, ceny a platebních instrukcí bude obratem odesláno na e-mailovou adresu objednavatele.

2. Dodací a platební podmínky:

Po odeslání objednávky dojde k registraci zakázky a objednávající dostane ihned obratem rekapitulaci objednávky na jím uvedenou e-mailovou adresu, variabilní symbol pro platbu, částku k platbě včetně poštovného a bankovní spojení.
Objednávku vám zasíláme prostřednictvím České pošty a.s. jako doporučenou zásilku.
Platbu za zboží lze provést:
a/ platební kartou, nebo vkladem v hotovosti na náš účet u KB banky číslo: 51-0932790217/0100) a to maximálně do 5 dnů po obdržení údajů potřebných pro platbu za objednané zboží. Platba musí být vždy označena přiděleným variabilním symbolem (číslo objednávky). Jakmile bude platba připsána na náš účet, zboží odešleme v nejkratším možném termínu do max. 2 pracovních dnů po obdržení platby. Objednávku vám poté zašleme prostřednictvím České pošty s.p.
b/ na dobírku – objednávku vám zašleme prostřednictvím České pošty s.p.

3. Termín dodání:

Poukazy SABAI jsou na skladě, proto mohou být dodány ihned po úhradě,nebo si je můžete na Vaše přání vyzvednout na vybrané pobočce osobně.

4. Vrácení zboží:

Kupujete-li zboží jako soukromá osoba, máte možnost od objednávky do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit (v souladu se zákonem č. 367/2000). V tomto případě Vás prosíme o následující:
• odeslání písemné Žádosti od odstoupení smlouvy na adresu provozovatele (uveďte zde číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu, kam má být platba vrácena)
o zboží musí být nepoškozené, v původním obalu, nepoužívané, kompletní (tj. Příslušenství, záruční list atd)
o kupující musí prokázat originál dokladu o koupi
o zboží neposílejte na dobírku
o zboží doporučujeme pojistit
• osobní vrácení zboží na adrese provozovatele – SABAI Slovanský dům , Na Příkopě 22, Praha 1 nebo SABAI Brno, Pekařská 7, Brno
Při dodržení výše uvedených podmínek pro vrácené zboží Vám zašleme peníze za zboží převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů od fyzického obdržení zboží.
Do garance vrácení peněz nejsou započítány náklady spojené s dopravou a expediční poplatky.
V případě nesplnění výše uvedených podmínek /např. zaslání zboží zpět bez Žádosti od odstoupení smlouvy s náležitými údaji/, nebude na odstoupení od smlouvy brán zřetel a zboží bude na náklady odesílajícího vráceno zpět.

5. Storno objednávky:

Prodávající si vyhrazuje právo storna objednávky, jejíž předmětem je zboží, které se již nevyrábí nebo nedodává. V tomto případě bude ihned a bez odkladu kontaktovat kupujícího. V případě, že již kupující zaplatil kupní cenu, bude mu tato částka v nejkratším možném termínu převedena zpět na uvedené číslo účtu.

6. Reklamace:

Při dodání zboží je kupující povinnen překontrolovat zboží ihned po jeho převzetí. Jeví-li zboží zjevné vady, je kupující povinen reklamovat toto zboží u prodávajícího ihned, nejpozději následující den. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
Při osobním odběru v provozovně je kupující povinen zkontrolovat zboží při jeho přebírání. Jeví-li zboží zjevné vady, je kupující povinen reklamovat toto zboží u prodávajícího ihned. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
Vznikne-li nárok na reklamaci, vyplňte prosím reklamační formulář a zašlete zboží na adresu provozovatele (včetně čísla objednávky, data nákupu, daňového dokladu, záručního listu a podrobného popisu vady). Zboží musí být nepoškozené, v původním obalu, nepoužívané, kompletní).
Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů počínaje dnem uplatnění reklamace (pokud nedojde k jiné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím).

7. Záruky:

Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení. Obdarovaný si může vybrat službu na poukaze uvedenou, nebo si případně vybrat jinou proceduru a rozdíl v ceně doplatit. Na poukaz nelze čerpat levnější službu a žádat o vrácení rozdílu v ceně. Podmínky na čerpání poukazu jsou zaslány společně s poukazem a obdarovaný by se jimi měl ve vlastním zájmu řídit.

8. Poštovné a balné

Cena poštovného je počítáno dle tarifů České pošty s.p..
Balné je oceněno vždy pro celou dodávku PAUŠÁLNĚ částkou 10,- Kč. Cena za balné se připočítává k výsledné ceně za zboží.
Při hodnotě objednávky nad 3000 Kč neplatíte poštovné a balné za dopravu po ČR!

Slevy které uplatňujeme lze uplatnit jen na ceníkovou cenu. Slevu nelze upotřebit při nákupu IMMUNITY SET. Slevu nelze uplatnit na zvýhodněné masáže AROMA + FOOT ani na další kombinované masáže. Na jeden nákup je možné využít jen jednu slevu.

Posilujeme imunitu skrze reflexní body

Říjen je v SABAI měsícem IMUNITY. Reflexní terapie je více než tisíc let stará asijská mas...

Aby záda nebolela

Bolesti zad trápí podle posledních odhadů až třetinu naší populace. To znamená, že i v naš...